Stiga benzines bozótvágó BC 545 B
Termékleírás
A STIGA BC 545 B bozótvágót 42,7 cm3 (1,25 kW) 2 ütemű benzinmotor hajtja, vágási szélessége 45 cm. A készülék kompakt, kiegyensúlyozott és megerősített szerkezettel rendelkezik, amely elnyeli az ütéseket, valamint ergonomikus, kerékpár stílusú kormányával, amely biztonságos fogást és a gép teljes irányítását biztosítja, így Ön teljes biztonságban dolgozhat. A legújabb generációs Tap&Go kettős zsinórfej gyorsan kioldja a zsinórt a fejnek a talajra történő egyszerű megérintésével, és alapfelszereltségként a fém 3T pengével és a dupla hevederrel együtt szállítják.
Paraméterek
| Belső tengely átmérője | 28 mm |
| Damil átmérő | 2.8 mm |
| Damilfej | Bump & Work 2 szál |
| Kés | 3T (Ø 255 mm) |
| Motor | Stiga |
| Szár | Egyenes |
| Hám | Dupla |
| Lökettérfogat | 42.7 cm³ |
| Markolat | Bicikli |
| Motor fordulatszám | 3000-3200 rpm ( alapjárati ) |
| Munkaszélesség | 45 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A kiváló teljesítményű STIGA BC 555 B bozótvágó 51,7 cm3-es Stiga motorral rendelkezik.
Varázsolja élvezetté a bozótvágást ezzel a robusztus kertésztárssal
Hírlevél







