A STIGA BC 545 B bozótvágót 42,7 cm3 (1,25 kW) 2 ütemű benzinmotor hajtja,
Stiga benzines bozótvágó BC 535 B
Termékleírás
Kiváló teljesítmény és könnyű használat jellemzi. A Stiga BC 535 B bozótvágó tökéletes megoldás nagyobb kertek karbantartásához. A 32,6 cm3-es Stiga motor és a motortest kialakítása csökkenti a használót érő rezgéseket..Az BC 535 B ergonómikus kialakítása : a kezelőszervek elhelyezkedése, a párnázott heveder, a megerősített hajtószár, a rezgéscsillapító rendszer és a Tap&Go damilfejl hatékonnyá és kényelmessé tesz a kaszálást alacsony zajszint mellett! A Tap & Go damilfej egy pillanat alatt adagolja a damilt. A fém 3-ágú vágókés az alapfelszerelés része.
Paraméterek
| Teljesítmény | 0.9 kW |
| Tömeg | 8,6kg |
| Lökettérfogat | 32.6 cm³ |
| Alapjárati fordulatszám (+/-100 | 3000-3200 rpm ( alapjárati ) |
| Belső tengely átmérője | 26 mm |
| Damil átmérő | 2.4 mm |
| Damilfej | Tap & Go 2 szál (Pro) |
| Kés | 3T (Ø 255 mm) |
| Motor | Stiga |
| Szár | Egyenes |
| Hám | Dupla |
| Lökettérfogat | 32.6 cm³ |
| Markolat | Bicikli |
| Motor fordulatszám | 3000-3200 rpm ( alapjárati ) |
| Munkaszélesség | 43 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A kiváló teljesítményű STIGA BC 555 B bozótvágó 51,7 cm3-es Stiga motorral rendelkezik.
Varázsolja élvezetté a bozótvágást ezzel a robusztus kertésztárssal
Hírlevél







