Stiga benzines bozótvágó BC 740 B
Termékleírás
35,3 cm3-es, egyenes tengelyű benzines bozótvágó 43 cm-es vágásszélességgel és puha markolatú kerékpárkormánnyal. Hám, damilfej és késpenge tartozéka. Az erős és hatékony 35,5 köbcentis benzinmotor minden kihívással szembenézhet Könnyű és könnyen kezelhető alumínium tengely Puha markolat kerékpárkormány és rezgéscsillapító rendszer a fokozott kényelem érdekében Szárnyas anya állítás a kormányon a gyorsabb tárolás érdekében Nézz szembe minden kihívással a 43 cm-es vágási szélességnek köszönhetően Dupla vállheveder tartozéka
Paraméterek
| Belső tengely átmérője | 28 mm |
| Damil átmérő | 2.7 mm |
| Damilfej | Tap & Go 2 szál (Pro) |
| Kés | 3T ARC (Ø 255 mm) |
| Motor | Stiga |
| Szár | Egyenes |
| Hám | Dupla, komfort |
| Lökettérfogat | 35.3 cm³ |
| Markolat | Bicikli |
| Motor fordulatszám | 2900-3100 rpm ( alapjárati ) |
| Munkaszélesség | 43 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A STIGA BC 545 B bozótvágót 42,7 cm3 (1,25 kW) 2 ütemű benzinmotor hajtja,
A kiváló teljesítményű STIGA BC 555 B bozótvágó 51,7 cm3-es Stiga motorral rendelkezik.
Varázsolja élvezetté a bozótvágást ezzel a robusztus kertésztárssal
Hírlevél







