Stiga benzines bozótvágó BC 450 HD (Honda)
Termékleírás
A Stiga BC 450 HD Honda motoros kompakt és praktikus bozótvágó, profi használatra. 52,8 cm3-es, négyütemű Honda motorral van ellátva, így nem kell olajat keverni az üzemanyagba, ezáltal alacsonyabb a káros anyag kibocsátás, gyorsabb a motorindítás és kisebb a használót terhelő rezgés. Az ergonomikus kialakítású szarvkormány puha fogantyúkkal és a kényelmes heveder optimális egyensúlyt biztosít a gépnek így téve könnyebbé a munkát. Tap & Go damilfej a könnyebb damil adagolást segíti. Fém 3-ágú pengével is használható, ami az alapfelszerelés része..
Paraméterek
| Belső tengely átmérője | 28 mm |
| Damil átmérő | 2,8 mm |
| Damilfej | Tap & Go 2 szál |
| Kés | 3T (Ø 255 mm) |
| Motor | Honda |
| Szár | Egyenes |
| Hám | Dupla |
| Lökettérfogat | 47.9 cm³ |
| Markolat | Bicikli |
| Motor fordulatszám | 2900-3100 rpm ( alapjárati ) |
| Munkaszélesség | 45 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél



