Stiga benzines bozótvágó GT 330 A
Termékleírás
A STIGA GT 330 A benzinmotoros fűszegélynyíró tökéletes választás ha gyorsan akar dolgozni akadályokkal teli kertjében. Ezt segíti a könnyű és modern 25,4 cm3-es motor, a hajlított szár, a puha fogantyú és a Tap'n Go damilfej. A szétszedhető szár könnyű tárolást és kényelmes szállítást biztosít.
Paraméterek
| Belső tengely átmérője | 26 mm |
| Damil átmérő | 2 mm |
| Damilfej | Tap & Go 2 szál (Pro) |
| Motor | Stiga |
| Szár | Ívelt, osztott |
| Hám | Nincs |
| Lökettérfogat | 25.4 cm³ |
| Markolat | Hurok |
| Motor fordulatszám | 3000-3200 rpm ( alapjárati ) |
| Munkaszélesség | 38 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hírlevél

