Az STIGA ESTATE 384e egy kiváló minőségű akkumulátoros fűnyíró traktor, amely kényelmes és hatékony munkavégzést biztosít kertgondozáshoz. Környezetbarát elektromos meghajtással rendelkezik, és ideális a csendes működéshez.
STIGA akkumulátoros fűgyűjtős fűnyíró traktor SWIFT 372e
Termékleírás
A STIGA Swift 372e fűnyíró traktor az erő és az élvezet tökéletes keverékét nyújtja. Ezt a strapabíró fűnyírót egy megbízható 48V 25Ah prémium márkájú (Li-Ion) akkumulátor csomag hajtja, amelyet a STIGA fejlesztett ki és tesztelt Olaszországban. Az eredmény? Az 2000nm-es gyep lefedettsége és a 45 percnyi működési idő egyetlen feltöltéssel - a benzines fűnyírásra jellemző motorzaj és füst nélkül. Ezenkívül egy tágas, 170 literes fűgyűjtővel is rendelkezik, valamint egy mulcsozó dugóval, ha a finom nyesedéket szeretné elteríteni a gyepre.
Paraméterek
| Bluetooth | Igen |
| Garantált zajszint | 100 dB(A) |
| Gyűjtő kapacitása | 170 L |
| Gyűjtő ürítése | Manuális |
| Hátrameneti vágás | Igen |
| Hátsókerék mérete | 15x6.00-6 |
| Kés | 2 |
| Késindítás | Elektromos |
| Kormánykerék | STIGA classic |
| Meghajtás | Hátsókerék-meghajtás |
| Mosó csatlakozás | Igen |
| Mulcs kit | Opcionális |
| Műszerfal | Igen |
| Töltési idő | 3 óra |
| Tempomat | Igen |
| Ülés állítása | Manuális |
| Ülés típusa | STIGA classic |
| Üzemóra számláló | Nem |
| Váltás | Elektromos |
| Váltás módja | Pedállal |
| Vibráció | Max vibráció a kormánykeréken (m/s2) 6.37, max vibráció a ve |
| Világítás | LED |
| Vonóhorogkészlet | Opcionális |
| Ajánlott munkaterület | 2000 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48 V |
| Akkumlátortöltő | Egyes gyorstöltő |
| Elsőkerék mérete | 13x5.00-6 |
| Gyűjtő anyaga | Textil |
| Munkamagasság | 30 - 80 mm |
| Munkaszélesség | 72 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A STIGA ESTATE 584e akkumulátoros fűgyűjtős fűnyíró traktor egy kiváló minőségű, erőteljes és megbízható gép.
A STIGA ESTATE 798e fűnyíró traktor az erő és az élvezet tökéletes keverékét nyújtja.
Hírlevél







