Az STIGA ESTATE 384e egy kiváló minőségű akkumulátoros fűnyíró traktor, amely kényelmes és hatékony munkavégzést biztosít kertgondozáshoz. Környezetbarát elektromos meghajtással rendelkezik, és ideális a csendes működéshez.
STIGA helyben forduló akkumulátoros fűnyíró traktor GYRO 500e
Termékleírás
Bemutatjuk az új,a kezelő köré tervezett GYRO akkumulátoros helyben forduló fűnyíró traktort: A legjobb munka a legrövidebb idő alatt. A kategória legjobb biztonságát és kényelmét nyújtja Nincs kormányoszlop, sem régimódi karok. STIGA eMotion a legmodernebb elektronikus meghajtás Kormányzás, gyorsítás, sebesség egyetlen érintéssel Nagy teljesítményű STIGA ePower akkumulátorcsomag Kiemelkedő robusztusság, teljesen csővázas kialakítás.
Paraméterek
| Antiscalp kerekek | 2 |
| Bluetooth | Igen |
| Hátsókerék mérete | 18x8.50-8 |
| Kés | 2 |
| Max.sebesség | 11 km/h |
| Meghajtás | Hátsókerék-meghajtás |
| Mulcs kit | Opcionális |
| Műszerfal | Igen, LED állapotjelzők |
| Töltési idő | 2.5 óra |
| Ülés állítása | Állítható ülés dupla párhuzamos felfüggesztéssel |
| Ülés típusa | STIGA comfort |
| Váltás | Stiga eMotion (elektromos) |
| Váltás módja | Drive-by-wire (elektromos) |
| Világítás | LED |
| Vonóhorogkészlet | Opcionális |
| Ajánlott munkaterület | 5000 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48 V |
| Akkumlátortöltő | Tartozék |
| Elsőkerék mérete | 11x4.00-5 |
| Munkamagasság | 25 - 105 mm |
| Munkaszélesség | 98 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A STIGA ESTATE 584e akkumulátoros fűgyűjtős fűnyíró traktor egy kiváló minőségű, erőteljes és megbízható gép.
A STIGA ESTATE 798e fűnyíró traktor az erő és az élvezet tökéletes keverékét nyújtja.
Hírlevél







