STIGA frontkaszás fűnyíró traktor PARK 300 (Vágóasztal nélkül)
Termékleírás
A STIGA Park 300 egy kompakt, frontkaszás fűnyíró, amely Briggs & Stratton benzinmotorral van felszerelve. STIGA csuklós kormányzással ez egy erőteljes, de könnyen kezelhető gép. A STIGA Park 300 kombinálható egy 95 cm-es kombi vágóasztallal, Quick Flip technológiával, amely megkönnyíti a vágóasztal karbantartását. A pedállal működtetett hidrosztatikus sebességváltó egyszerűen kellemessé teszi a vezetést.
Paraméterek
| Bluetooth | Nem |
| Garantált zajszint | 100 dB |
| Hátrameneti vágás | Igen |
| Hátsókerék mérete | 14.3x5.60-8 |
| Kiegészítő hidraulika kimenetek | Nem |
| Kormánykerék | Nincs szervo, manuálisan állítható |
| Kormányzás | Csuklós ( 50/50 ) |
| Max.sebesség | 9 km/h |
| Meghajtás | Hátsókerék-meghajtás |
| Motor | STIGA |
| Motor hűtés | Léghűtés |
| Motor modell | ST 450 Powered by STIGA |
| Motorolajtartály kapacitása | 1.4 L |
| Műszerfal | Nem |
| Tempomat | Nem |
| Ülés állítása | Manuális |
| Ülés típusa | STIGA Standard |
| Váltás | Hidrosztatikus |
| Váltás módja | Pedállal |
| Vibráció | Max vibráció a kormánykeréken (m/s2) 2,4, Max vibráció a vez |
| Világítás | Nem |
| Vonóhorogkészlet | Opcionális |
| Ajánlott munkaterület | 3000 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 12 V |
| Elsőkerék mérete | 14.3x5.60-8 |
| Hengerek száma | 1 |
| Lökettérfogat | 432 cm³ |
| Munkaszélesség | 85 - 95 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







