A STIGA Tornado 398 egy jó választás
STIGA oldalkidobós fűnyíró traktor TORNADO 398 M
Termékleírás
A STIGA TORNADO 398 M egy jó választás azok számára akik nem akarják a levágott füvet összegyűjteni, mert a mulcsozó és a fejlett oldalsó kidobós funkció hatékonyan kezeli a magas füvet is. Felszereltsége: nagy teljesítményű, egy hengeres, 352 cm3-es STIGA motor és 98 cm-es kétkésés vágóasztal, 7 vágási magasságállítással 25 és 80 mm között, elektromágneses késindítással. A TORNADO 398 M puha markolatú kormánnyal és kényelmes üléssel van szerelve. Az akkumulátortöltőt, a vonóhorog és a mulcsozó készletet nem tartozék. Kétoldali mosó csatlakozó. Figyelem! A felsorolt terméktulajdonságok és adatok tájékoztató jellegűek, a használati útmatató az irányadó. Üzembe helyezés és használat előtt, kérjük, minden esetben olvassa el a használati útmutatót.
Paraméterek
| Antiscalp kerekek | 2 |
| Garantált zajszint | 100 db(A) |
| Hátrameneti vágás | Igen |
| Hátsókerék mérete | 18x8.50-8 |
| Kés | 2 |
| Késindítás | Elektromos |
| Kormánykerék | STIGA classic |
| Meghajtás | Hátsókerék-meghajtás |
| Mosó csatlakozás | Igen |
| Motor | STIGA |
| Motor hűtés | Léghűtés |
| Motor modell | ST 350 Powered by STIGA |
| Motor olajzása | Szóróolajozás |
| Mulcs kit | Opcionális |
| Műszerfal | Nem |
| Tempomat | Nem |
| Ülés állítása | Manuális |
| Ülés típusa | Stiga classic |
| Üzemóra számláló | Nem |
| Váltás | Mechanikus |
| Váltás módja | Váltókarral |
| Vibráció | Max vibráció a kormánykeréken (m/s2) 3,33, max vibráció a ve |
| Világítás | Hagyományos |
| Vonóhorogkészlet | Opcionális |
| Ajánlott munkaterület | 4500 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 12 V |
| Akkumlátortöltő | Opcionális |
| Elsőkerék mérete | 15x6.00-6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Lökettérfogat | 352 cm³ |
| Lökhárító | Igen |
| Munkamagasság | 25 - 80 mm |
| Munkaszélesség | 98 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A Stiga TORNADO 5108 több, mint egy egyszerű fűnyírótraktor.
Hírlevél







