A STIGA Tornado 398 egy jó választás
STIGA oldalkidobós fűnyíró traktor TORNADO 5108
A Stiga TORNADO 5108 több, mint egy egyszerű fűnyírótraktor.
RészletekTermékleírás
A Stiga TORNADO 5108 több, mint egy egyszerű fűnyírótraktor. Ez egy robusztus, magas felszereltségű, sokoldalúan használható traktor közepes méretű kertek kezelésére. Oldalsó kidobással és mulcsozási funkcióval pontos vágást és hatékony munkát biztosít. A megerősített két késes 108 cm-es vágóasztal szép vágási felületet biztosít. A 6 l-es üzemanyagtartály és a 452 cm3-es STIGA motor teljes szabadságot és vezetési élményt nyújt Önnek. A nagyméretű kerekek (15x18) kiválóan tapadnak a füvön. Az akkumulátortöltő, a vonószem és a mulcsozó készlet nem tartozék.
Paraméterek
| Antiscalp kerekek | 2 |
| Garantált zajszint | 100 dB(A) |
| Hátrameneti vágás | Igen |
| Hátsókerék mérete | 18x8.50-8 |
| Kés | 2 |
| Késindítás | Elektromos |
| Kormánykerék | STIGA comfort |
| Meghajtás | Hátsókerék-meghajtás |
| Mosó csatlakozás | Igen |
| Motor | STIGA |
| Motor hűtés | Léghűtés |
| Motor modell | ST 500 |
| Motor olajzása | Nyomóolajozás |
| Mulcs kit | Opcionális |
| Műszerfal | Nem |
| Tempomat | Nem |
| Ülés állítása | Manuális |
| Ülés típusa | STIGA classic |
| Üzemóra számláló | Nem |
| Váltás | Hidrosztatikus |
| Váltás módja | Pedállal |
| Vibráció | Max vibráció a kormánykeréken (m/s2) 2.9, max vibráció a vez |
| Világítás | LED |
| Vonóhorogkészlet | Opcionális |
| Ajánlott munkaterület | 6000 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 12 V |
| Akkumlátortöltő | Opcionális |
| Elsőkerék mérete | 15x6.00-6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Lökettérfogat | 452 cm³ |
| Lökhárító | Igen |
| Munkamagasság | 25 - 80 mm |
| Munkaszélesség | 108 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A STIGA TORNADO 398 M egy jó választás azok számára akik nem akarják a levágott füvet összegyűjteni
Hírlevél







