A Collector 132 AE Kit akkumulátoros fűnyíró könnyen kezelhető,
Stiga akkumulátoros fűnyíró Combi 344e Kit (akkumulátorral és töltővel)
Termékleírás
A STIGA COMBI 344e Kit akkumulátoros fűnyíróval élvezheti a fűnyírást, zaj, karbantartási gondok és az üzembe helyezési problémák nélkül, amelyek benzinmotoros fűnyírókkal járnak! A STIGA COMBI 344e Kit könnyű, nagyszerű manőverezéssel és minimális erőfeszítést igényel, még lejtős talajon is. Az ergonómiailag optimalizált kezelőszervek biztosítják, hogy minden kertészkedő kényelmesen és egyszerűen dolgozzon míg az újonnan kialakított kormányrúd-zárak gyorsan és egyszerűen megkönnyítik a helytakarékos függőleges tárolóhelyzet beállítását. Az akkumulátor és a töltő tartozék.
Paraméterek
| Gyűjtő kapacitása | 50 l |
| Meghajtás | Nem önjáró |
| Tartozékok | 5 Ah akku és standard töltő |
| Ajánlott munkaterület | 400 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48 V |
| Energia osztály | Lítium-ion akkumulátor |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 25-75 mm |
| Munkaszélesség | 42 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







