A Collector 132 AE Kit akkumulátoros fűnyíró könnyen kezelhető,
Stiga akkumulátoros fűnyíró Combi 43 AE
Termékleírás
A STIGA Combi 43 AE környezetbarát gyűjtős fűnyíróval, amelyet 80 voltos motor hajt, 4Ah lítium-ion akkumulátorral, a kertgondozás új korszakába lép. A 80 V-os motor a 100 köbcentis benzinmotorhoz hasonló teljesítményt nyújt, alacsony zajszinten és károsanyag-kibocsátás nélkül. Elegendő energiával rendelkezik ahhoz, hogy akár 500m²-t is lehessen vágni egyetlen feltöltéssel (a körülményektől függően). Akkumulátor és töltő tartozék.
Paraméterek
| Gyűjtő kapacitása | 60 l |
| Kerék | Golyóscsapágyazott 180mm / 180 mm |
| Meghajtás | Nem önjáró |
| Tartozékok | 4 Ah akku és standard töltő |
| Ajánlott munkaterület | 500 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 80 V |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 27-80 mm |
| Munkaszélesség | 41 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







