A Collector 132 AE Kit akkumulátoros fűnyíró könnyen kezelhető,
Stiga akkumulátoros fűnyíró Combi 748 SQ AE
Termékleírás
A Combi 748 SQ AE egy gyors, robusztus és erőteljes akkumulátoros fűnyíró, amely biztosítja a stresszmentes, vezetéknélküli fűnyírást. Tartós galvanizált acél pengével rendelkezik. A különösen nagy teljesítményű, 1,5 kW-os szénkefe nélküli motor hatékony és kényelmes fűnyírást biztosít. A Combi 748 SQ AE egyszerűen használható kezelőjével hat sebességfokozat és egy takarékos mód közül választhat. Az elülső megerősített rész védelmet biztosít az esetleges ütközések ellen, és a fogantyú segítségével könnyebben emelhető a gép. Az akkumulátor és töltő nem tartozék. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
Paraméterek
| Gyűjtő kapacitása | 60 l |
| Kerék | Golyóscsapágyazott 200 mm / 2800 mm |
| Meghajtás | Önjáró |
| Tartozékok | Akkumulátor és töltő nem tartozék. |
| Ajánlott munkaterület | 550 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48V |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 22-80 mm |
| Munkaszélesség | 46 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







