A Collector 132 AE Kit akkumulátoros fűnyíró könnyen kezelhető,
Stiga akkumulátoros fűnyíró Combi 753 SQ AE
Termékleírás
A Combi 753 akkumulátoros fűnyíró igazán meggyorsítja a fűnyírást. Gyors, kényelmes és környezetbarát. Nagy 51cm-es vágási szélességgel rendelkezik. Két 48V, 5Ah-ás akkumulátorral (nem tartozék) a Combi 753 SQ AE egy feltöltéssel 25 perc alatt akár 600 m2-rel is képes megbirkózni. A Combi 753 SQ AE egyszerűen használható kezelőjével hat sebességfokozat és egy takarékos mód közül választhat. A fűnyíró szára állítható és összecsukható. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
Paraméterek
| Gyűjtő kapacitása | 60 l |
| Kerék | Golyóscsapágyazott 200 mm / 280 mm |
| Meghajtás | Önjáró |
| Tartozékok | Akkumulátor és töltő nem tartozék. |
| Ajánlott munkaterület | 600 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48V |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 22-80 mm |
| Munkaszélesség | 51 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







