A Collector 132 AE Kit akkumulátoros fűnyíró könnyen kezelhető,
Stiga akkumulátoros fűnyíró SLM 3648 AE
Termékleírás
A STIGA SLM 3648 AE fűnyírót 48 V-os akkumulátor biztosítja, amely garantálja az energiát, a csendet és a minimális karbantartást, és 200 m²-es kertek gondozására szolgál. Ennek a könnyű és manőverezhető fűnyírónak 34 cm-es vágási szélessége és központosított vágási magassága van, amely karon keresztül hat különböző helyzetbe állítható, 25 és 75 mm között. A 35 literes fűgyűjtőnek szintje van egy figyelő ablakkal, amely lehetővé teszi a táska ürítésének ellenőrzését, és az eszköz mulcscsatlakozóval van ellátva. A kettős vezérlésű fogantyú puha markolatú anyagot tartalmaz a kényelmes és biztonságos markolat érdekében. Ezenkívül gyorskioldó rendszerrel is rendelkezik, amely megkönnyíti a behajtást. A 2,5 Ah-os akkumulátort és töltőt a termékkel szállítják.
Paraméterek
| Gyűjtő kapacitása | 35 l |
| Képfelbontás | 140/170 mm barázdált kerekek |
| Meghajtás | Nem önjáró |
| Tartozékok | 2.5 Ah akku és standard töltő |
| Ajánlott munkaterület | 200 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48 V |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 25-75 mm |
| Munkaszélesség | 34 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







