A Collector 132 AE Kit akkumulátoros fűnyíró könnyen kezelhető,
Stiga akkumulátoros fűnyíró Twinclip 950e V (akkumulátor és töltő nélkül)
Termékleírás
A Twinclip 950e V teljesítményt, erőt és egyszerűséget csomagol egy robusztus fűnyíróba. Két hatalmas 48V 7,5Ah fűnyíró akkumulátorral és egy rendkívül nagy teljesítményű, 2,2kW-os kefe nélküli motorral, a Twinclip 950e V egy töltéssel 40 perc alatt 1100 négyzetmétert képes lenyírni. A rugalmas 4 az 1-ben vágási rendszert magában foglaló kétrétegű penge teszi még hatékonyabbá kaszálást. A puszta egyszerűség kedvéért egymozdulatos rendszere lehetővé teszi, hogy gyorsan és egyszerűen, egy kézzel eltávolítsa és visszahelyezze a 70 literes fűgyűjtő zsákot. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
Paraméterek
| Gyűjtő kapacitása | 70L |
| Kerék | Golyóscsapágyazott barázdált alumínium kerekek, puha futófel |
| Kerekek méretei | 210 / 240 mm |
| Meghajtás | Önjáró |
| Motor | 2200 W |
| Tartozékok | Akkumulátor és töltő nem tartozék |
| Ajánlott munkaterület | 1100 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 48V |
| Gyűjtő anyaga | Textil |
| Munkamagasság | 25 - 77 mm |
| Munkaszélesség | 48 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







