STIGA benzinmotoros fűnyíró Collector 543
Termékleírás
A Stiga Collector 543 fűgyűjtős (60 L), fűnyíró. A 41 cm széles, porszórt festésű, robosztus fémház rendkívüli stabilitást és hosszú élettartamot biztosít. Csapágyazott kerekek, állítható, kényelmes tolókar és központi magasságállítás fokozza a kényelmet. Az erőteljes STIGA motor közepes méretű kertek (1000 m²-ig) remek gépévé teszi.
Paraméterek
| Garantált zajszint | 95 dB(A) |
| Gyűjtő kapacitása | 60 L |
| Kerék | Golyóscsapágyazott |
| Kerekek méretei | 200 / 200 mm |
| Meghajtás | Nem önjáró |
| Motor | STIGA |
| Motor modell | ST 120 OHV |
| Motorolajtartály kapacitása | 0.5 L |
| Vibráció | Max vibráció a markolaton (m/s2) 4 |
| Ajánlott munkaterület | 1000 m² |
| Gyűjtő anyaga | Textil |
| Lökettérfogat | 123 cm³ |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 22-65 mm |
| Munkaszélesség | 41 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







