STIGA benzinmotoros fűnyíró COMBI 753 S
Termékleírás
A Stiga Combi 753 S ST 170 4 funkciós hajtott kerekes. A fűgyűjtés a könnyen levehető, 60 literes telítettség jelzővel ellátott fűgyűjtőbe történik. Nagyobb fű esetén hátsó vagy oldalsó kidobás vagy mulcsozás állítható be. Az 51 cm széles, porszórt festésű, robosztus fémház rendkívüli stabilitást és hosszú élettartamot biztosít. Állítható, kényelmes tolókar és központi magasságállítás fokozza a kényelmet. Az erőteljes 166 cm3 -es Stiga motor a közepes méretű kertek remek gépévé teszi.
Paraméterek
| Garantált zajszint | 98 dB(A) |
| Gyűjtő kapacitása | 60 l |
| Kerék | Golyóscsapágyazott |
| Kerekek méretei | 200 / 280 mm |
| Meghajtás | Önjáró |
| Motor | STIGA |
| Motor modell | ST 170 OHV Autochoke |
| Motorolajtartály kapacitása | 0.55 L |
| Vibráció | Max vibráció a markolaton (m/s2) 5.9 |
| Ajánlott munkaterület | 1800 m² |
| Gyűjtő anyaga | Textil |
| Lökettérfogat | 166 cm³ |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 22-80 mm |
| Munkaszélesség | 51 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







