STIGA benzinmotoros fűnyíró COMBI 753 V
Termékleírás
A Stiga Combi 753 V Honda GCVX 170 OHV 4 funkciós hajtott kerekes fűnyíró. A fűgyűjtés a könnyen levehető, 60 literes telítettség jelzővel ellátott fűgyűjtőbe történik. Nagyobb fű esetén hátsó vagy oldalsó kidobás vagy mulcsozás állítható be. A 51 cm széles, porszórt festésű, robosztus fémház rendkívüli stabilitást és hosszú élettartamot biztosít. Állítható, kényelmes tolókar és központi magasságállítás fokozza a kényelmet. Az automata szivatóval szerelt, erőteljes 167 cm³-es Honda motor a nagy méretű kertek remek gépévé teszi.
Paraméterek
| Garantált zajszint | 98 dB(A) |
| Gyűjtő kapacitása | 60 L |
| Kerék | Golyóscsapágyazott |
| Kerekek méretei | 200 / 280 mm |
| Meghajtás | Önjáró |
| Motor | HONDA |
| Motor modell | GCVx170 OHV Autochoke |
| Motorolajtartály kapacitása | 0.4 L |
| Vibráció | Max vibráció a markolaton (m/s2) 5.9 |
| Ajánlott munkaterület | 1800 m² |
| Gyűjtő anyaga | Textil |
| Lökettérfogat | 167 cm³ |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 22-80 mm |
| Munkaszélesség | 51 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







