STIGA benzinmotoros fűnyíró TWINCLIP 955 VE
Termékleírás
A STIGA Twinclip 955 VE Honda GCVxe 170 OHV egy önjáró fűnyíró, amelynek vágási szélessége 53 cm. A 4 az egyben rendszer azt jelenti, hogy 4 különböző üzemmódban használható: gyűjtés a 70 literes fűgyűjtővel, hátsó ürítés, oldalsó ürítés az irányítóval és talajtakarás a talajtakaró dugóval. A Twinclip 955 VE Honda GCVxe 170 OHV-t egy 167 cm3-es Honda GCVxe170 OHV motor hajtja meg, amelynek nettó teljesítménye 3,3 kW, acél és alumínium hibrid alvázon van elhelyezve. A sebességszabályozóval rendelkezik, így sokféle vágási igényre alkalmas. A fűnyíró speciális pengéje dupla vágó élével maximalizálja a hatékonyságot és tökéletes vágást biztosít. Az exkluzív Extra Collecting (XC) rendszer és az ergonómikus One Motion beállító rendszer tökéletes felhasználói kényelmet nyújt. A központosított vágási magassági kart 7 helyzetbe lehet állítani 25 és 77 mm között. A fogantyú kényelmes kioldói lehetővé teszik a könnyű beállítást és behajtást.
Paraméterek
| Garantált zajszint | 98 dB(A) |
| Gyűjtő kapacitása | 70 L |
| Kerék | Golyóscsapágyazott |
| Kerekek méretei | 210 / 240 mm |
| Meghajtás | Önjáró |
| Motor | HONDA |
| Motor modell | GCVxe170 OHV Autochoke |
| Motorolajtartály kapacitása | 0.4 L |
| Vibráció | Max vibráció a markolaton (m/s2) 8 |
| Ajánlott munkaterület | 2500 m² |
| Gyűjtő anyaga | Textil |
| Lökettérfogat | 163 cm³ |
| Markolat | Összecsukható |
| Munkamagasság | 25-77 mm |
| Munkaszélesség | 53 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél







