Stiga akkumulátoros szegélyvágó GT 500e (akkumulátor és töltő nélkül)
Termékleírás
Az erőteljes és könnyen manőverezhető GT 500e akkumulátoros fűszegélynyíró könnyű munkavégzést tesz lehetővé a kert rendbetételében - és egy innovatív vágófejjel rendelkezik a pontosabb szegélyvágás érdekében. Egy 48 V-os 2Ah-ás akkumulátorral a gép akár 20 perc vágási időt biztosít egy feltöltéssel, és sokkal csendesebb, mint egy szokásos benzines szegélynyíró. Nagy teljesítményű vágófeje két szálon automatikusan adagolja a damilt. A GT 500e teleszkópos szárral és állítható fogantyúval rendelkezik, ami lehetővé teszi, hogy megfeleljen a felhasználó igényeinek és kényelmes munkavégzést biztosítson. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
Paraméterek
| Indítás | Egyszerű nyomógomb |
| Max.munkaidő | 2Ah-ás akkumulátorral 20 min (+/- 20%) |
| Motor | 200 W |
| Szár | Teleszkópos |
| Akkumlátorfeszültség | 48 V |
| Markolat | Hurok, puha |
| Motor fordulatszám | Maximális: 8000 rpm |
| Munkaszélesség | 30 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél


