Stiga elektromos szegélyvágó, fűszegélynyíró GT 104c
Termékleírás
Az otthoni felhasználók számára készült könnyű és ergonómikus gép. A Stiga GT 104c elektromos fűszegélynyíró 350 W-os motorral szerelt. Az állítható fogantyú kényelmessé teszi a munkát..
Paraméterek
| Damil átmérő | 1,4 mm |
| Damilfej | Tap & Go 2 szál |
| Garantált zajszint | 96 dB |
| Ház | Műanyag |
| Motor | 350 W |
| Vibráció | bal / jobb fogantyú 3,22 / 3,22 m / s |
| Szár | Hajlított |
| Markolat | Hurok, puha |
| Motor fordulatszám | Maximális: 11000 rpm |
| Munkaszélesség | 24 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél



