Stiga benzines hómaró ST 4262 P
A STIGA ST 4262 P megbízható kétlépcsős hómaró, amely alkalmas 50 cm mélységű hó eltakarítására közepes és nagy területeken, például utakon, járdákon és parkolókban. A 212 cm3-es STIGA motor és a 62 cm-es csiga segítségével képes megbirkózni még az összetömörült hóval is. Az összes kar (kidobó csatorna, irányító és a sebesség vezérlés) kényelmesen helyezkedik el a kezelőpanelen. A 14 colos gumiabroncsok szilárd tapadást biztosítanak. Az ST 4262 P állítható sebességű 6 előre és 2 hátrameneti fokozat.
RészletekTermékleírás
A Stiga ST 4262 P benzines hómaró egy olyan kiváló minőségű eszköz, amelyet a téli időjárás elviseléséhez és az útkezeléshez terveztek. A kétütemű motorral felszerelt gép nagy teljesítményt biztosít, miközben alacsony zajszintet produkál. Az erőteljes szerszám segítségével gyorsan és hatékonyan tisztíthatja meg a havat a járdán és az autóúton. A hossza kb. 135 cm, így könnyen manőverezheti maga előtt, anélkül, hogy keresne egy helyet a tárolásra. A maró feje forgatható 180°-ban, így akadályokon is egyszerűen áthaladhat vele. Az ergonomikus fogantyú rugalmas fogantyúval van ellátva, amely lehetővé teszi a komfortos használatot munka közben.
Paraméterek
| Forgatási szög | 190° |
| Indítás | Elektromos (230V) / berántós |
| Kerekek méretei | 14 |
| Motor | Stiga |
| Motor modell | SM 70 ES |
| Lökettérfogat | 212 cm³ |
| Motor fordulatszám | 3600 rpm |
| Munkaszélesség | 62 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hírlevél

