A Stiga SPR 500 AE egy akkumulátoros láncfűrész, amelyet kifejezetten könnyű használat és a környezetbarát fafeldolgozás céljára terveztek. Ez a gép számos jellemzővel és előnnyel rendelkezik, amelyeket érdemes megismerni:
Stiga akkumulátoros magassági ágvágó SPS 700 AE
A SPS 700 akkumulátoros magassági ágvágó a magasabb, nehezen elérhető ágak biztonságos és hatékony metszésére szolgál, ami kiváló választás kerti munkákhoz és faápoláshoz. A 450 W-os motor és a javasolt 48 V-os 4Ah-ás akkumulátor erős teljesítményt biztosít, amelynek köszönhetően hosszabb ideig használhatja a gépet egyetlen töltéssel.
RészletekTermékleírás
A 25 cm-es láncvezető és a szakszerű kialakítás lehetővé teszi a precíz vágást, így a faágak egyenletesen és tisztán vághatók le. Az ágvágó kényelmesen használható, és a magasabb pozíciókból is biztonságosan irányítható, így minimalizálja a munkavégzés során felmerülő kockázatokat. Ezenkívül a környezetbarát akkumulátoros üzem nem csak csendes működést, hanem károsanyag-kibocsátás nélküli kertmunkát is biztosít.
A SPS 700 akkumulátoros magassági ágvágó ideális eszköz a fák ápolásához, a gallyak és ágak rendszeres metszéséhez, és a kert ápolt és rendezett tartásához. A hosszú üzemidő és a hatékony teljesítmény révén kiváló segítséget nyújt a kerti feladatok elvégzéséhez
Paraméterek
| Feszítő rendszer | Oldalsó láncfeszítés csavarral |
| Lánc | 3/8 |
| Max.munkaidő | 4Ah-ás akkumulátorral 30 perc |
| Szár | Teleszkópos (2,7m magasságig) |
| Akkumlátorfeszültség | 48V |
| Akkumlátortöltő | Nem tartozék |
| Láncsebesség | 5 m/s |
| Markolat | Puha fogantyú |
| Pengehossz | 25 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A PS 900e akkumulátoros magassági ágvágó egy kiváló kerti szerszám, amely lehetővé teszi a magasra elérő ágak és növényi részek könnyű és biztonságos vágását. Itt van néhány fontos információ erről a termékről:
Hírlevél



