Stiga akkumulátoros sövényvágó HT 100e Kit (akkumulátorral és töltővel)
Termékleírás
Ez az erőteljes, precíz és biztonságos akkus sövényvágó gyorsan és egyszerűen formába hozza kertjét. Az E-Power 20V 2Ah akkumulátorral felszerelve - amelyet a STIGA fejlesztett ki és tesztelt Olaszországban - 40 perc folyamatos vágást biztosít egyetlen töltéssel. Az edzett acél penge 18 mm-es távolságban lévő fogaival minden szögből könnyedén átvágja a gallyakat, ágakat.
Paraméterek
| Teljesítmény | 150W |
| Akkumlátorszáma | 1 |
| Max.munkaidő | 40 min (+/- 20%) |
| Pengehossz | 55cm |
| Tartozékok | 1 db akkumulátor (2 Ah), 1 db standard töltő |
| Akkumlátorfeszültség | 20 V |
| Akkumlátorszáma | 1 |
| Akkumlátortöltő | Szimpla, standard |
| Fogak távolsága | 25 mm (vágókapacitás: 18 mm) |
| Markolat | 180°-ban forgatható (3 pozíció) |
| Motor fordulatszám | 17000 rpm |
| Pengehossz | 55 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
Hírlevél






