Stiga akkumulátoros multi-tool MT 500e (akkumulátor és töltő nélkül)
Paraméterek
| Lánc | 3/8" 1,3mm |
| Max.munkaidő | Sövényvágóval: 40 perc (+/- 20%) Ágvágóval: 15 perc(+/- 20%) |
| Akkumlátorfeszültség | 48V |
| Fogak távolsága | 28 mm |
| Láncsebesség | 5 m/s |
| Láncvezető hossza | 25 cm |
| Markolat | Hurok |
| Pengehossz | 46 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hírlevél




