Stiga akkumulátoros multi-tool SMT 100 AE K (akkumulátorral és töltővel)
Termékleírás
A könnyű és jól alkalmazható SMT 100 AE többfunkciós szerszámmal nem kell létrára mászni a magas bokrok és fák gondozásához. Az E-Power 20V 4Ah akkumulátorunk 70 perc vágási időt és 20 perc metszési időt biztosít egyetlen töltéssel. Csak csatlakoztassa a sövényvágót vagy az ágvágót, húzza ki a teleszkópos tengelyt, aztán gyorsan és egyszerűen elvégezheti ezeket a kertészeti munkákat - mindezt biztonságosan a földön állva. Akkumulátor és töltő tartozék.
Paraméterek
| Feszítő rendszer | Gyors, oldalsó láncfeszítés |
| Lánc | 3/8" 1,3mm |
| Max.munkaidő | Sövényvágó 70 min (+/- 20%) / Ágvágó 20 min (+/- 20%) |
| Szár | Teleszkópos szár (max. munkamagasság 2,75m - felhasználó tes |
| Tartozékok | 4Ah akku, standard töltő, sövényvágó és ágvágó adapter |
| Akkumlátorfeszültség | 20 V |
| Akkumlátorszáma | 1 |
| Akkumlátortöltő | Szimpla, standard |
| Fogak távolsága | 18 mm |
| Hám | Igen, tartozék (vállpánt) |
| Láncsebesség | 5 m/s |
| Láncvezető hossza | 20 cm |
| Markolat | Hátsó markolat |
| Motor fordulatszám | max. 2500 rpm |
| Pengehossz | 45,5 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hírlevél




