A STIGA TORNADO 398 M egy jó választás azok számára akik nem akarják a levágott füvet összegyűjteni
STIGA oldalkidobós fűnyíró traktor TORNADO 398
Termékleírás
A STIGA Tornado 398 egy jó választás azok számára akik nem akarják a levágott füvet összegyűjteni, mert a mulcsozó és a fejlett oldalsó kidobós funkció hatékonyan kezeli a magas füvet is. Felszereltsége: nagy teljesítményű, egy hengeres, 7.5 kW-os STIGA motor hidrosztatikus hajtással és 98 cm-es kétkésés vágóasztal, 7 vágási magasságállítással 25 és 80 mm között, elektromágneses késindítással. A Tornado 398 puha markolatú kormánnyal és kényelmes üléssel van szerelve. Az alapfelszereltség nem tartalmazza az akkumulátortöltőt, a vonószemet és a mulcsozó készletet. Kétoldali mosó csatlakozó. A traktor hátrameneti vágás funkcióval, vezetőkerekekkel a vágóasztalon és lökhárítóval van szerelve.
Paraméterek
| Antiscalp kerekek | 2 |
| Garantált zajszint | 100 dB (A) |
| Hátrameneti vágás | Igen |
| Hátsókerék mérete | 18x8.50-8 |
| Kés | 2 |
| Késindítás | Elektromos |
| Kormánykerék | Stiga ergonomic |
| Meghajtás | Hátsókerék-meghajtás |
| Mosó csatlakozás | Igen |
| Motor | STIGA |
| Motor hűtés | Léghűtés |
| Motor modell | ST 450 Powered by STIGA |
| Motor olajzása | Nyomóolajozás |
| Mulcs kit | Opcionális |
| Műszerfal | Nem |
| Tempomat | Nem |
| Ülés állítása | Manuális |
| Ülés típusa | Stiga classic |
| Üzemóra számláló | Nem |
| Váltás | Hidrosztatikus |
| Váltás módja | Pedállal |
| Vibráció | Max vibráció a kormánykeréken (m/s2) 3,33, Max vibráció a ve |
| Világítás | Hagyományos |
| Vonóhorogkészlet | Opcionális |
| Ajánlott munkaterület | 5000 m² |
| Akkumlátorfeszültség | 12 V |
| Akkumlátortöltő | Opcionális |
| Elsőkerék mérete | 15x6.00-6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Lökettérfogat | 432 cm³ |
| Lökhárító | Igen |
| Munkamagasság | 25 - 80 mm |
| Munkaszélesség | 98 cm |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
A Stiga TORNADO 5108 több, mint egy egyszerű fűnyírótraktor.
Hírlevél







